CANAL+ – świat telewizji premium

 

Najwyższa jakość obrazu – 4-krotnie więcej detali niż w standardzie HD. Zachwyć się doskonałą precyzją dzięki naszemu nowoczesnemu dekoderowi 4k UltraBox+ i ciesz się programami w standardzie 4k.

 

Jakość HD obrazu i dźwięku. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz się w fascynujący świat filmu, dokumentu i sportu. A dzięki dźwiękowi przestrzennemu nie umknie Ci żaden dźwięk.

 

W ramach jednego abonamentu możliwe jest jednoczesne oglądanie różnych programów aż na 6 telewizorach.

 

Funkcja TIME SHIFT umożliwia zatrzymanie emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu. Dekoder zapamiętuje ustawiony w dekoderze program i może odtworzyć zapis z jego pamięci.

 

Ogromna biblioteka filmów i seriali dostępna na życzenie na Twoim dekoderze oraz na tablecie, smartfonie lub komputerze.

 

nc+ to superszybki internet LTE i telefonia komórkowa. A dzięki unikalnej usłudze „TV w kieszeni” oglądając telewizję mobilną nie zużywasz limitu transferu danych.

 

Całkowity brak reklam na kanałach filmowych CANAL+ oraz programy nieprzerywane reklamami na kanałach sportowych CANAL+. Serwisy internetowe nc+ GO i nc+ GO TV również nie mają reklam.

Shopping Cart