Na antenie

CANAL+ PREMIUM: Piątki od 6 listopada godz. 21:30 również w CANAL+ 4K (od rana w CANAL+ OTT)

KRÓL

Reżyseria: Jan P. Matuszyński
Obsada: Michał Żurawski, Kacper Olszewski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Adam Bobik, Adam Ferency

Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i powód strachu wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym, żeby kiedyś zastąpić Kuma i zostać królem Warszawy. Pewnego dnia przejmuje opiekę nad młodym chłopakiem, Moszem Bernsztajnem, w którym widzi swojego następcę. Tymczasem spisek na szczytach władzy może zmienić oblicze Warszawy i całego kraju, wpływając na gangsterskie imperium Kuma, a także na przyszłość samego Szapiry. Uwikłany w skomplikowane relacje z trzema kobietami Jakub stanie wkrótce do decydującej walki o władzę na ulicach miasta.

CANAL+ PREMIUM: Niedziela 1 listopada godz. 19:30

SALMA W KRAINIE DUSZ

Reżyseria: Carlos Gutiérrez Medrano
Gatunek: Animacja

Witajcie w Santa Clara, meksykańskim mieście cudów. To tutaj, raz do roku, duchy zmarłych przybywają do naszego świata, aby miło spędzić dzień w towarzystwie najbliższych. Jest to czas wielkiej radości dla wszystkich poza szesnastoletnią Salmą. Osierocona dziewczynka nigdy nie poznała swoich rodziców i dlatego nie może sprowadzić ich na ziemię. Wszystko zmienia się, gdy w ręce Salmy wpada tajemniczy medalion. Dzięki mocy amuletu dziewczynka dowiaduje się, jak odszukać mamę i tatę. Wkrótce ona i jej przyszywani bracia, Jorge i Pedro, rozpoczną niezwykłą wyprawę, która przeniesie całą trójkę w zaświaty. W krainie duchów czeka ich wspaniała przygoda, w czasie której Salma odkryje prawdę o rodzinie oraz własnych, głęboko ukrytych zdolnościach. Mocach, o których nie miała dotąd pojęcia.

CANAL+ PREMIUM - Sobota 7 listopada godz. 21:00

ZEW KRWI

Reżyseria: Chris Sanders
Obsada: Harrison Ford, Omar Sy, Cara Gee
Gatunek: Przygodowy

Zrealizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi” opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90. XIX wieku. Jako nowicjusz w drużynie psich zaprzęgów – a później jej przywódca – Buck przeżywa przygodę życia, a ostatecznie odnajduje swoje prawdziwe miejsce w świecie i staje się panem swego losu.

CANAL+ PREMIUM: Sobota 28 listopada godz. 21:00

INSTYNKT PIERWOTNY

Reżyseria: Nick Powell
Obsada: Nicolas Cage, Famke Janssen, Kevin Durand
Gatunek: Thriller

Frank Walsh (w tej roli Nicolas Cage) jest zawodowym łowcą zwierząt. Ze swoich wypraw w niedostępne rejony Amazonii każdorazowo przywozi egzotyczne okazy. Tym razem udało mu się schwytać niezwykle rzadkiego białego jaguara. Okazuje się, że frachtowiec, który wynajął do przewiezienia swoich zdobyczy, musi zabrać jeszcze jeden niebezpieczny ładunek. To Richard Loffler (Kevin Durand) – zawodowy zabójca potajemnie ekstradowany do Stanów Zjednoczonych. Gdy na pełnym morzu udaje mu się wydostać z zamknięcia i uwolnić dzikie zwierzęta, statek zamienia się w stalową dżunglę, w której każdy krok może okazać się ostatnim. Kto zostanie królem tego polowania?

CANAL+ PREMIUM: Czwartki od 5 listopada o 21:00 (emisja po 2 odcinki)

MANHUNT: ŚMIERTELNA ROZGRYWKA

Reżyseria: Michael Dinner
Obsada: Cameron Britton, Gethin Anthony, Ness Bautista
Gatunek: Serial sensacyjny

Serial oparty na prawdziwych wydarzeniach, przywołujący historię Richarda Jewella, byłego ochroniarza, który podczas Igrzysk Olimpijskich w Atlancie w 1996 roku, w czasie swej pracy w wiosce olimpijskiej znalazł podejrzany plecak, a w nim bombę. Dzięki jego interwencji udało się zapobiec atakowi i cały teren został ewakuowany. Jewell natychmiast został obwołany bohaterem. Z zaszczytów mógł się cieszyć tylko przez trzy dni, po których stał się głównym podejrzanym, a jego życie zmieniło się diametralnie. Ostatecznie, po trzech miesiącach, FBI oczyściło z zarzutów Jewella.

CANAL+ FILM: 4 listopada godz. 20:00

QUEEN I SLIM

Reżyseria: Melina Matsoukas
Obsada: Daniel Kaluuya, Jodie Turner Smith
Gatunek: Dramat

Na pierwszej randce czarnoskórzy mężczyzna i kobieta zostają zatrzymani przez funkcjonariusza policji z powodu drobnego wykroczenia drogowego W toku rozwoju sytuacji mężczyzna zabija białego policjanta w samoobronie, co zmusza parę do ucieczki Podróżując samochodem, dwoje zbiegów trafia w sam środek tragicznych okoliczności, co wzmaga potęgę ich miłości, ujawniającą ludzkie wartości, które wspólnie wyznają i kształtującą ich dalsze życie.

PREMIERA VOD+: Start: 13/11/2020

CZEKAJĄC NA BARBARZYŃCÓW

ReżyserIA: Ciro Guerra
Gatunek: Dramat
Obsada: Mark Rylance , Johnny Depp , Robert Pattinson

Czekając na barbarzyńców to opowieść o mieście leżącym na skraju wielkiego państwa, któremu grozi najazd koczowników. Urzędnicy zostają więc przegrupowani i równolegle rozpoczyna się dochodzenie na temat planów przeciwników. Im dłużej ono trwa, tym bardziej nie wiadomo kim jest wróg. W końcu będzie można nim nazwać każdego. Książkę napisał pochodzący z Kapsztadu John Maxwell Coetzee, laureat literackiej Nagrody Nobla oraz dwukrotny zdobywca Bookera. W adaptacji Czekając na barbarzyńców znalazła się z kolei w pełni gwiazdorska obsada.

PREMIERY VOD+: Start: 20/11/2020

NIEOBLICZALNY

Reżyser: Derrick Borte
Obsada: Russell Crowe , Jimmi Simpson, Caren Pistorius
Gatunek: Thriller

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.

PREMIERY VOD+: Start: 20/11/2020

JAK BYĆ DOBRĄ ŻONĄ

Reżyser: Martin Provost
Gatunek: Komedia
Obsada: Juliet Binoche , Edouard Baer, Yolande Moreau

Paulette wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacji nie ułatwiają feminizm i rewolucja seksualna, które z dnia na dzień zmieniają społeczeństwo i świat dookoła. Aby ratować szkołę, Paulette łączy siły ze swoją pierwszą miłością André, ekscentryczną przyrodnią siostrą Gilberte oraz surową zakonnicą Marie Thérèse. Nieoczekiwanie jednak sama zaczyna mieć wątpliwości co do własnych poglądów i przekonań. Czy to możliwe, żeby miała stać się… wyzwoloną kobietą

PREMIERY VOD+: Start: 6/11/2020

CZWORO DZIECI I COŚ

Reżyser:  Andy De Emmony
Gatunek: Familijny
Obsada: Maria Pisera , Magdalena Herman Urbańska, Daria Derda

Alice i David właśnie zamierzają wziąć ślub i zabierają czwórkę dzieci na wspólny wyjazd, by im o tym powiedzieć. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że dzieci niekoniecznie za sobą przepadają . Jedyną osobą, która łączy tę skłóconą trójkę jest Magdalenka, młodsza córeczka Alice Pierwsze wspólne wakacje zapowiadają się jako ciąg kłótni i nieporozumień, aż do dnia pikniku, kiedy dzieci znajdują na plaży magiczne i bardzo zrzędliwe…COŚ. Piaskoludek, który ma niezwykłą moc spełniania życzeń. Zapowiada to szaloną przygodę.

PREMIERY VOD+: Start: 13/11/2020

WIKING I MAGICZNY MIECZ

Reżyser: Eric Cazes
Dubbing: Wojciech Żołądkowicz , Karol Kwiatkowski, Mateusz Weber
Gatunek: Familijny

Wigi jest synem wodza wikingów, mocarnego Halvara. Jego tatko ma złote serce, ale działa szybciej niż myśli, co niestety jest źródłem proble mów całego plemienia. Wigi może nie ma ojcowskiej siły i postury ma muta, dysponuje za to odwagą i nie lada sprytem. Obie te cnoty okażą się kluczowe, gdy na skutek złowrogiej klątwy, mama Wigiego zmieni się w złoty posąg. Dzielny chłopak kompletuje załogę, która ma wyruszyć na poszukiwania magicznej wyspy. Według legendy tylko tam można odczynić czar i przywrócić mamie jej dawną postać. Wigi, jego dzielny tatko Halvar i kudłata drużyna walecznych wikingów będą musieli zmie rzyć się z z przeciwnościami, aby uratować mamę.

Multiroom przez rok za darmo

Każdy ogląda to, co chce w tym samym czasie!

Shopping Cart